Marketing nieruchomości

Marketing nieruchomości

Pierwsza klasa prezentacji nieruchomości

Reklamujemy i sprzedajemy. IMMOSPECTRE gwarantuje szybką i bezpieczną sprzedaż lub wynajem w najlepszej możliwej cenie. Aby to osiągnąć, twoja nieruchomość musi być dostrzeżona przez jak największą liczbę potencjalnych klientów. Oferujemy wyjątkową usługę: nie tylko kompetentni brokerzy pracują dla Ciebie, ale także doświadczeni specjaliści ds. Reklamy z naszego działu marketingu.

Przekonaj się o naszej szerokiej gamie usług w zakresie marketingu nieruchomości.

Fotografie wysokiej jakości

IMMOSPECTRE oznacza najwyższe standardy i jakość. Wszystkie nasze usługi charakteryzują się wartością dodaną dla klienta. Profesjonalna fotografia nieruchomości jest ważna w naszej działalności reklamowej. Tylko dzięki wysokiej jakości, dobrym zdjęciom możemy pokazać Twoją nieruchomość w najlepszym świetle.

Dzięki profesjonalnym zdjęciom Twojej nieruchomości już teraz tworzymy podstawy Twojego sukcesu. Prezentujemy Twoją nieruchomość za pomocą obrazów o wysokiej rozdzielczości z korzystnej perspektywy.

Aby Twoja nieruchomość była wyświetlana na ekranie lub w expose w najlepszym świetle, optymalizujemy nasze zdjęcia na profesjonalnym oprogramowaniu.

Zdjęcia lotnicze i drony wideo

Opieramy się na najnowocześniejszej technologii. Za pomocą drona możliwe są zdjęcia lotnicze, które przedstawiają nowe ujęcia nieruchomości. Dzięki temu możemy pokazać klientom wszystkie zalety okolicy.

Wizyta 360

Profesjonalne zdjęcia 360 stopni

Materiały reklamowe

Indywidualna strategia reklamowa dla każdej nieruchomości

Dzień otwarty

Usługa ułatwiająca szybką sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Nasz specjalista

John Connor

Fotograf