Homestaging

Homestaging

Homestaging

Homestaging to profesjonalna stylizacja nieruchomości, którą wykorzystujemy jako skuteczny środek do sprzedaży Twojego mieszkania, willi lub domu w możliwie najkrótszym czasie po najlepszej cenie rynkowej.

Z dobrą aranżacją szybciej sprzedasz dom

Nasze doświadczenie pokazuje, że w pełni umeblowane nieruchomości docierają do potencjalnego nabywcy lepiej niż te bez wyposażenia. Może już przeprowadziłeś się do nowego domu, a twoja nieruchomość jest pusta? Badania pokazują, że tylko 10 procent wszystkich zainteresowanych osób może sobie wyobrazić, jak atrakcyjna jest ta umeblowana nieruchomość w przeciwieństwie pustej nieruchomości. Pozytywne emocje odgrywają dużą rolę w podejmowaniu decyzji o zakupie. Dzięki profesjonalnej aranżacji tworzymy nastrój domowy, więc potencjalni nabywcy mogą łatwiej wyobrazić sobie przebywanie w nieruchomości jak u siebie domu. Profesjonalna stylizacja jest ważnym narzędziem marketingowym, które pomaga nam szybko sprzedać nieruchomość po najlepszej cenie.

Nasza światowej klasy sieć obejmuje prawdziwych ekspertów w dziedzinie homestagingu, którzy dokładnie wiedzą, jak najlepiej przygotować nieruchomość. Nie zawsze musi to być kompletne wnętrze z meblami. Jeśli w tym czasie nadal mieszkasz w swojej posiadłości, specjaliści od wyposażenia zapewnią odpowiedni klimat w nieruchomości.

Korzyści dla sprzedawców i właścicieli

W celu udanej sprzedaży Twojej nieruchomości, nasi eksperci w zakresie homestagingu przygotują dom, mieszkanie lub willi w atrakcyjny sposób. Zorganizujemy wypożyczenie mebli, renowację i malowanie przez profesjonalne firmy, projektowanie ogrodów i tarasów, wypożyczanie akcesoriów lub usługi sprzątania.

 

Skontaktuj się z nami