Ekskluzywne nieruchomości

Ekskluzywne nieruchomości

Ekskluzywne nieruchomości

Klienci ekskluzywnych nieruchomości słusznie pragną sprawdzonego partnera po swojej stronie, który nie tylko podziela ich entuzjazm dla wyjątkowych nieruchomości, ale także ustanawia najwyższe standardy pod względem jakości, dyskrecji, kompetencji i powagi w swojej pracy.

IMMOSPECTRE gwarantuje najwyższy poziom profesjonalnej, kompleksowej usługi pośrednictwa. Nasz wykwalifikowany personel zapewnia wymagającym klientom najwyższej jakości usługi. Od wyceny i najwyższej klasy prezentacji nieruchomości po najwyższej klasy usługi wynajmu, profesjonalne negocjacje umów i osobiste doradztwo, do obsługi posprzedażowej i doradztwa w zakresie finansowania lub zarządzania.

Jesteśmy dumni z naszej wyjątkowej sieci kontaktów. Mamy kontakty zarówno w kraju jak i za granicą. Nasi klienci doceniają naszą wiedzę i szybkość obsługi. Prowadzimy nasze negocjacji w oparciu o naszą rozległą wiedzy na temat podaży i popytu. Zwłaszcza, gdy chodzi o ekskluzywne nieruchomości w wysokich przedziałach cenowych – niezbędna jest dyskrecja.

Jesteś właścicielem ekskluzywnej nieruchomości, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Nasz specjalista

John Connor

Specialist