Finansowanie

Finansowanie

Finansowanie

Wraz z rosnącym popytem na piękny dom rośnie zapotrzebowanie na profesjonalne doradztwo finansowe wśród nabywców nieruchomości. Kupno nieruchomości to dla większości ludzi największy projekt finansowy ich życia. Dlatego ważne jest, aby na wczesnym etapie szczegółowo dowiedzieć się, w jaki sposób można najlepiej zabezpieczyć zakup i jakie są możliwości finansowania nieruchomości.

Pragnienie własnego domu w ostatnich latach, decyduje spełnić się coraz więcej ludzi. Ponieważ posiadanie własnego domu lub mieszkania oznacza niezależność, samorealizację i inwestycję zabezpieczoną przed kryzysem.

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów na profesjonalne doradztwo finansowe, IMMOSPECTRE utworzył własny dział finansowania. To właśnie tu nasi doświadczeni doradcy finansowi zajmują się wszystkimi sprawami i pytaniami dotyczącymi finansowania nieruchomości. Cecha która nas wyróżnia spośród konkurencji to, że konsultanci finansowi tworzą indywidualny pakiet możliwych opcji finansowania z ofert od różnych firm finansujących nieruchomości.

Dzięki naszemu innowacyjnemu marketingowi mamy pewność, że Twoja nieruchomość jest zauważona przez możliwie jak największą liczbę potencjalnych klientów. Nasza wewnętrzna agencja marketingowa tworzy oryginalny przekaz wizualny, przekonujący tekst i adekwatnie targetowaną reklamę w mediach tradycyjnych i elektronicznych.

Zespół finansowy IMMOSPECTRE ma doświadczenie i dokładnie zna rynek nieruchomości. Każdy plan finansowania jest indywidualnie dopasowany do klienta w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa zakupu nieruchomości.

Dzięki kompleksowej obsłudze zespołu finansującego IMMOSPECTRE, kupujący nieruchomości nie powinni obawiać się ukrytych kosztów zakupu domu lub mieszkania. Doświadczeni eksperci dokładnie określają, jakich kosztów należy się spodziewać w przypadku podatku od przeniesienia własności gruntu, kosztów notarialnych i sądowych, prowizji brokerskich lub ewentualnych renowacji.

Skorzystaj z naszej profesjonalnej obsługi – jesteśmy tu dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Umów spotkanie z nami

Nasz zespół

Mateusz Jankowski

Specjalista ds. finansów